Найпростіші укриття в Гоголівському ліцеї

Гоголівський ліцей та Великодимирська селищна рада старанно працювали над тим, щоб забезпечити заклад надійним сучасним бомбосховищем, яке може вмістити усіх учнів закладу

На початку березня Гоголівський ліцей отримав дозвільну документацію на «Будівництво та облаштування захисної споруди цивільного захисту (укриття) в Гоголівському ліцеї»

У липні на умовах співфінансування в ліцеї розпочалося будівництво та облаштування окремої захисної споруди цивільного захисту.

Загальна площа будівлі складає 838 м².

Минулого навчального року освітній процес був значно ускладнений через відсутність укриття в основному корпусі.

Учні початкових класів навчалися у приміщенні філії, а старшокласники – дистанційно.

У липні на умовах співфінансування в ліцеї розпочалося будівництво та облаштування окремої захисної споруди цивільного захисту. Завершити будівництво укриття заплановано до кінця поточного року. Загальна площа будівлі складає 707 м².

✍️ Зведення укриття дозволить організувати очний освітній процес для всіх учнів закладу.

Нет описания фото.

З почату повномасштабного вторгнення росіян навчальний процес у Гоголівському ліцеї здійснювався з використанням технологій дистанційного навчання. У 2022-2023 навчальному році освітній процес у закладі освіти було організовано за змішаною формою.

Відновити навчання у повному обсязі з 01.09.22 не було змоги, оскільки у Гоголівському ліцеї (вул. Київська,167) відсутнє найпростіше укриття.

Завдяки старанній роботі працівників закладу та фінансовій підтримці засновника, було приведено у відповідність найпростіше укриття на території ЗДО «Сонечко» ( вул. Європейська, 11/б), яке може вмістити одночасно до 200 учнів та вихованців садочка.

У філії Гоголівського ліцею перед початком навчального року було відновлено очне навчання, оскільки отримали позитивний висновок Броварської районної військової адміністрації, щодо бліндажів, які розташовані на її території.

Гоголівський ліцей та Великодимирська селищна рада старанно працювали над тим, щоб забезпечити заклад надійним сучасним бомбосховищем, яке може вмістити близько 700 осіб. Засновником було виділено кошти на проєктно-кошторисну документацію.

На початку березня Гоголівський ліцей отримав відповідну документацію на «Будівництво та облаштування захисної споруди цивільного захисту (укриття) в Гоголівському ліцеї».

Сподіваємося, що наступний навчальний рік Гоголівський ліцей почне навчання в очному режимі у повному обсязі.

1

1


1

1

1

1

1